SOĞUK ZİNCİR VE KURU VUZ TEMİZLİK

Covid-19

Gıda üretimi ve sağlık

ekipmanları mı üretiyorsunuz?

Carbon, kuru buz temizlik sistemi ile Corona(Covid-19) virüs nedeni ile üretiminize ara vermeden güvenli olarak ilaç, yiyecek ve içecek ve diğer önemli endüstriler için üretim hatlarınızın yüzeylerini dekontamine edererek temizler ve kuru buz üretim ve tedarik noktasında  yardımcı olacak çözümler sunar.

Yiyecek & İçecek / Paketleme

Kuru  buz temizlik yiyecek ve içecek tesisleri, işleme ve üretim ekipmanları ile ürün teması olan yüzeylerini dekontamine etmektedir. Kuru buz temizlik sistemi hijyenik ve temiz yüzeyler sağlar. 

Gıda Standartları Ajansı kuru buz temizliğin yüzeylerin dekontamine edilmesinde ve bakteri türlerinin ve diğer mikro organizmaların giderilmesinde etkili olduğunu doğrulamıştır.

Temizlik yapılan üretim tesislerinde üretime ara verilmemesi ve kuru buz temizlik sistemi daha az insanla daha hızlı temizlik işlemi yapmaktadır.

İşletmenizin yüzeylerini dekontamine eden kuru bir temizliğe ihtiyacınız için

Tıbbi ve Farmasötik

Tıp ve Eczacılık topluluğu, tıbbi cihazların (DME) ve önemli ilaçların üretimini artırmaktadır. Üretim hattının daha az kesintiye uğraması ve kuru buz temizlik sistemi  ile daha az insanla çok daha hızlı temizlenmektedir. Tıbbi cihaz üreticileri, kuru buz temizlik sistemi ile tıbbi parçalarında oluşan  çapakları çok daha hızlı temizler. Kuru buz üretim tesisimiz ile hayati ilaçların, laboratuvar testlerinin ve biyomedikal örneklerinin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Tıbbi veya Farmasötik ürünlerinizin üretimini artırmanız için

Temel üretim işletmeleri

Petrol ve Gaz, Dökümhane, Enerji Üretimi, Toplu Taşıma ve diğer birçok önemli üretim yapan endüstri kuruluşları  ve hizmet üreten kuruluşlar kuru buz temizlik sistemi ile kirli yüzeyleri etkili bir şekilde temizlenir ve dekontamine edilmiş yüzeyler elde ederler. Kuru buz temizlik sistemi ile, işletmeniz üretim yaparken üretim ekipmanlarınız hızlı bir şekilde temizlenir, çok az çalışmama süresi ile maksimum üretim verimliliği elde edersiniz. Kalitenizden ödün vermeden üretim miktarınızda kayıplar yaşamazsınız.

Üretim miktarınızda kayıplar yaşamamak için 

Yüzey Temizleme ve Dekontamine Etme

Sürekli olarak tam üretim kapasitesinde çalışın ve üretimi verimli bir şekilde artırın

 

Kuru buz temizlik sistemi, siz üretim yaparken ekipmanlarınızı hızla temizler. Bu size maksimum üretim planlaması sağlar, temizlik yapılırken çok az kesinti yaşanır veya hiç kesinti yaşanmaz. 

 

Dekontamine olan yüzeyler çok önemlidir.

Gıda Standartları Ajansı (FSA) , kuru buz temizlik sisteminin temizlik yapılan alanlarda mikroorganizma sayımlarında logaritmik azalmalar olduğunu, biyofilmleri gideren ve çapraz kontaminasyonu ortadan kaldıran etkili bir dekontaminasyon yöntemi olduğunu doğrulamıştır.

Yüzeyleri hızlı bir şekilde temizlemeniz ve dekontamine etmeniz için

Taşıma Yaparken Soğutma 

Hayati soğutma uygulamaları için gereken kuru buz miktarınızı belirleme ve zamanında ulaştırma önemlidir. Doğru ihtiyaç belirleme ve zamanında siparişiniz ile birlikte ürünlerinizi muhafaza ederek son kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Kuru buz, ilaç ve bozulabilir ürünlerin güvenli bir şekilde gönderilmesini sağlar. Farklı gönderiler benzersiz boyutlar  değişik miktarlarda kuru buz gerektirir. Her türlü gönderi ürününüz için gereken miktar size gönderilecektir.

Bozulabilir veya sıcaklığa duyarlı ürünleri güvenli bir şekilde göndermeniz için