HAKKIMIZDA

Sizlerle Geçen 10 Yıl...

Teşekkürler

HAKKIMIZDA:

Carbon Kuru Buz 10 yıla yakın süredir endüstriyel temizlikte sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Kuru Buz ile Endüstriyel temizlik konusunda hizmet veren uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz; Kuru buz üretim, kuru buz çeşitleri,  kuru buz temizlik ve gıdaların kuru buz ile taşınması konusunda size özel çözümler üretmektedir.

 

Dünyanın lider markası olan OLİVO Kuru Buz Konteynerlerının satışını ve Dünyanın lider kuru buz temizlik makinesi olan Cold Jet Kuru buz temizlik makinalarının satış ve servis hizmetini yapmaktadır.

Carbon Kuru Buz orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zorlukları başarma azmi sayesinde kısa sürede kuru buz sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Carbon Kuru Buz gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ:

Çevreyi korumak

Çalışanların güvenliğini artırma

Operasyonel verimliliği artırmak

Kaliteli hizmet sunmak

Size özel çözümler üretmek

Birlikte

çalıştığımız işletmeler sizin işletmeniz için iyi bir cevap olabilir

 

Referanslarımız

sizlere hakkımızda daha iyi fikir edinmenizi sağlayacaktır

Referanslarımız
tupras-logo.png
renault-vector-logo.png
Adient Logo.png
Kastamonu Entegre Logo.png
AGT Logo.png
bossa_Logo.png
Crown Logo.png
Sanofi_logo.png
Kurt Nanowen Logo.png
Kansai Altan Logo.png
sasalogo.jpg
beycelik-gestamp-jpg.jfif
Farplas Logo.png
Ova Oluklu Mukavva Logo.png
kipas Logo.png
Kronospan_logo.png
Cukurova_Holding-Logo.png
Bifa Logo.png